Kf Gostivari

Fitore e madhe me dy projektila të Ekrem Hoxhiq

Fitore e madhe me dy projektila të Ekrem Hoxhiq

“Kënaqësia është e madhe pasi me golat që unë ishin të mjaftueshme për fitoren e parë në elitën e futbollit të...

Gostivari godet fortë në miqësore

Gostivari godet fortë në miqësore

Ekipi i Gostivarit ka vazhduar me ndeshjet kontrolluese, duke dashur që të testojë futbollistët me të cilët kë...

Gostivari barazon me Renoven ne ndeshjen e pare kontrolluese (1:1)

Gostivari barazon me Renoven ne ndeshjen e pare kontrolluese (1:1)

17.07.2013 - Sot ne Oher u zhvilluar ndeshja kontrolluese ne mes dy ekipeve te Liges se Pare Gostivarit dhe Re...

Ekskluzive: Flamuri i Gostivarit

Ekskluzive: Flamuri i Gostivarit

Klubi i futbollit Gostivari ka konfirmuar se ka arritur marrëveshje me Flamur Tairin, futbollistin e deridjesh...

Video - Të fundit

 

Drweb